IT gyakornok (Word Press ismerettel)

MUNKA LEÍRÁSA:

IT gyakornokot keresünk, rendszergazda és honlapfejlesztő feladatokra
Budaörsi partnerünk részére.

FELADATOK:
– Irodai hálózat Windows szerverének üzemeltetése, konfigurálása
– Irodai hálózat munkaállomásainak üzemeltetése, konfigurálása, hibakeresés
– Szerverek mentése, monitorozása, ellenőrzése, eseti jelleggel telepítése és konfigurálása
– Hálózat konfigurálása, karbantartása, hibakeresés
– Tűzfal konfigurálás, szabályok karbantartása, adatvédelem
– Ügyfélproblémák regisztrálása, elemzése és megoldása,
– Fejlesztések tesztelésében való részvétel.
– Szerverek, munkaállomások, nyomtatók, üzemeltetése;
– Honlapfejlesztés, főleg Word Press környezetben – új termékeink bemutató oldalainak elkészítése, frisstíése, optimalizálása

ELVÁRÁSOK:
– Windows rendszerek rendszergazda szintű ismerete (telepítés, konfigurálás, frissítés, hibaelhárítás),
– Windows 7-8-10 ismerete
– Mozilla Thunderbird, Microsoft Outlook levelező kliensek magas szintű ismerete
– Általános irodai szoftverek magas szintű ismerete (pl MS Office, Adobe Acrobat, Google Chrome…stb.)
– Hálózati és hardware ismeretek,
– Önálló, alapos munkavégzés, proaktivitás, felelősségtudat
– Affinitás tanulásra és új informatikai problémák megoldására.

Munkaidő: Heti min. 20 óra

Helyszín: Budaörs

Bérezés: 1250 Ft/ óra

Értékesítő munkatárs

A Wolf Montage Kft. műszaki beállítottságú értékesítő munkatársát keresi.

CÉGPROFIL:

A Wolf Montage Kft 2006 óta működik.
A cég egyedi termékek tervezésével és gyártásával foglalkozó üzletágába keresünk új Kollégát.
Cégünk kis létszámából adódóan barátságos, őszinte és csapatszellemű környezetet tud munkatársainak biztosítani, ahol támogatjuk, inspiráljuk egymást.
Minden háttér támogatást megadunk a leendő értékesítő Kollgánknak. Többek között marketing anyagokat, reklám szervezést, mérnöki háttértámogatást, ajánlatkészítést.
Minden munkatársnak garantált előrelépési és karrierépítési lehetőség.
Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, tapasztalatodra, a leendő Kollégánkkal együtt alakítjuk ki az értékesítési rendszert.
Kiváló közlekedési lehetőségekkel, az M1/M7 bevezető mellett Budaörsön.